آقامیری رئیس شورای اسلامی استان مازندران با تبریک دهه فجر :
یکی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران رابطه تنگاتنگ مسئولین ومردم است

به گزارش شورای اسلامی مازندران ، سید کمال آقامیری رئیس این شورا در استان با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ابهت ابرقدرتها را فروریخت و به ملت بزرگ ایران عزت وعظمت بخشید ، گفت: دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای بازخوانی انقلاب اسلامی و تبیین نقش عناصر سازنده و دستاوردهای آن است.

 

آقامیری  با بیان عملکرد دولت و  نظام جمهوری اسلامی به مردم ، آنها را به آینده نظام امیدوارتر می کند، افزود: بنا به فرمایش حضرت امام خمینی(ره) "وظیفه اسلامی و انسانی داریم کارهایی را که در جمهوری اسلامی شده است به مردم بگوییم" زیرا که امید و خرسندی را در مردم و یاس و ناامیدی را در دشمنان تقویت می کند.

 

رئیس شورای اسلامی مازندران تصریح کرد : نقش مردم در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای عظیم آن نیز باید هوشمندانه و به نحو موثر به نسل آینده معرفی گردد زیرا یکی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران رابطه تنگاتنگ مسئولین ومردم است.

 

وی برگزاری باشکوه مناسبت های مختلف در تقویم انقلاب اسلامی را ضروری دانست و گفت: مناسبت های مختلف به ویژه دهه مبارک فجر فرصتی برای تبیین هر چه بیشتر دستاوردهای انقلاب اسلامی و معرفی آن به جهانیان است و ضرورت دارد برنامه های این ایام با هماهنگی های لازم به گونه ای شایسته برگزار شوند.

 

سید کمال آقامیری خاطر نشان کرد : تداوم این انقلاب بزرگ مستلزم حفظ و پاسداری از ارکان اصلی آن یعنی اسلام، رهبری و مردم و حفظ آرمان خواهی و الهام بخشی انقلاب اسلامی است.

کد مطلب : ۵۷۹  / گروه : اخبار /  / ۱۲ بهمن ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۰۱۸

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز1232
دیروز 151
جمع 897716
        
 کلیه حقوق برای پایگاه شورای اسلامی استان مازندران محفوظ است - طراحی ، اجرا و پشتیبانی : مازندنت